Katka pro Japonsko

Katka a Milan fotili na pomoc Japonsku (červen 2011)

Zdroj: lidovky.cz

Autorem projektu byla modelka, moderátorka a vicemiss ČR Kateřina Pospíšilová, která je symbolem pojmu „inteligentní krása“. Rozhodla se spojit své síly s Milanem Deutschem v roli fotografa a vybídnout ostatní celebrity, aby nafocením svých portrétů pomohli zemětřesením postiženému Japonsku. „První focení proběhlo v městě Lázně Belohrad. Prostředí lesoparku nabídlo jedinečnou atmosféru pro takto závažné téma,“ říká Milan M. P. Deutsch.

Mezi dalšími celebritami, které se ke Kateřině připojily, jsou například primabalerína Barbora Kohoutková, moderátorka, šansoniérka a herečka Ester Kočičková, režisérka a herečka Tereza Herz Pokorná, scenáristka a obchodní ředitelka UPP Monika Pavlíčková, bývalá modelka, poradkyně PR a filmová koproducentka Silvie Marhoulová a další.

Katka s Milanem nespolupracovali poprvé. Před sedmi lety společně založili projekt e-moc-e, který podporuje nekomerční umělce. Navíc Katka již byla tváří jedné z Milanových výstav portrétů celebrit ONA-ON v pražské Jindřišské věži.

Milan Deutsch má za sebou několik úspěšných výstav, např. ONA ON portréty osobností v Jindřišské věži, Miss Venezuela v OD Kotva, Malajsie v Jindřišské věži a další výstavy v Litoměřicích, Brně a Jablonci nad Nisou. V roce 2006 vystavil sérii uměleckých fotografií Nebe nad.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice fotograf a jeho autorem je Milan Deutsch. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář